Bez kategorii

Gdańsk: doskonała lokalizacja na wypoczynek

Bardzo wielu urlopowiczów ubóstwia nasze polskie morze. Coraz to więcej osób zamiast zagranicznych przygód decyduje się na dłuższe wczasy nad pięknym Bałtykiem. Pobierowo, Hel, Ustka – to niektóre najpopularniejsze cele eskapad. Pewna część osób mimowolnie omija Gdańsk, Gdynię i Sopot obrazując sobie nieprzebrane rzesze wycieczkowiczów. Jednak mimo tego, że Trójmiasto jest co roku tłumnie odwiedzane, przeważnie nie można mówić o prawdziwym tłoku, paraliżującym swobodny odpoczynek

Urlop nad Bałtykiem: Trójmiasto

Trójmiasto zdecydowanie warto odwiedzić, szczególnie, gdy organizujemy dłuższy pobyt nad morze. Pobyt w większej miejscowości zapewnia nam różnego rodzaju opcje. Po 1. – przecież nie mamy pewności, iż w trakcie całego turnusu będziemy cieszyć się piękną pogodą. Pobyt w większym mieście gwarantuje, iż nawet kiedy aura nie będzie idealna, z pewnością nie będziemy znudzeni. Piękne Stare Miasto w Gdańsku to cel przymusowy dla każdego amatora ciekawych kawiarenek oraz znakomitego jedzenia. Trójmiasto to nie tylko Gdańsk Taxi podrzuci nas do sąsiedniego, pięknego Sopotu, gdzie będziemy mieli niepowtarzalną okazję pospacerować po znanym Monciaku. Zwiedzając Trójmiasto należy odwiedzić także nowoczesną Gdynię.

Plaże w Trójmieście

Niektórzy miewają wątpliwości co do plaż w Trójmieście, a przede wszystkim tego, czy będą roiły się od plażowiczów. Oczywiście są miejsca, w których jest raczej tłumnie, oraz takie, z jakich korzystają tylko niektórzy. To znaczy, właściwie każdy może znaleźć miejsce które będzie mu odpowiadać. Urlop w Trójmieście rekomendowany głównie w czerwcu i we wrześniu kiedy jest jeszcze pogoda na plażowanie, ale czas urlopów jeszcze się nie rozpoczął albo już przeminął.